Turniej w piłkarzyki stołowe

Piłka była w grze, ale tym razem nie na boisku. Takiej rywalizacji na Stadionie Miejskim jeszcze nie było. Klub Biznesu GKS Tychy dla swoich partnerów przygotował specjalną niespodziankę. W strefie VIP odbył się pierwszy w historii klubu- turniej w piłkarzyki.
Turniej był bardzo dobrą okazją do integracji. Nasi partnerzy mogli wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe realcje. Ponadto świętowaliśmy 46 urodziny GKS Tychy. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy okolicznościowy tort- mówi Robert Hauffe, manager Klubu Biznesu GKS Tychy.
W turnieju wzięło udział prawie trzydzieści osób. Każda drużyna składała się zdwóch zawodników. Za stołami nie brakowało rywalizacji, ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Głównym sponsorem turnieju było Invenio QD.
-Jest to świetna forma zabawy, nie tylko związana z Klubem Biznesu, ale przede wszystkim rozrywka i intergacja. Cały tydzień w koszuli i krawacie, tak więc jest, to doskonała okazja do odreagowania- dodaje Tomasz Cybok, dyrektor Invenio QD
Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Invenio QD. Najlepsi otrzymali kamery, typu GoPRO oraz klubowe gadżety. To już kolejne nietypowe spotkanie dla partnertów Klubu Biznesu GKS Tychy. Jego członkowie mają okazję uczestniczyć w Akademii Managera, śniadaniach biznesowych czy turnieju w kręgle.