O nas

Klub Biznesu GKS Tychy stanowi ekskluzywną płaszczyznę połączenia spraw biznesowych wraz z emocjami sportowymi.

Główną misją istnienia Klubu Biznesu GKS Tychy jest stworzenie warunków integracji środowiska biznesowego. Strefa VIP znajdująca się na Stadionie Miejskim w Tychach jest przygotowana z myślą o wyjątkowych gościach, dla których komfortowe warunki przeżywania emocji sportowych mają takie samo znaczenie jak widowisko sportowe. Nowoczesna strefa VIP wraz z profesjonalną obsługą, wykwintna kuchnia i wyjątkowa atmosfera tworząca emocje widowiska sportowego pozwalają Klubowi Biznesu GKS Tychy być wyjątkowym miejscem zawierania nowych, jak również pielęgnowania istniejących kontaktów biznesowych. Oprócz możliwości uczestnictwa we wszystkich meczach z udziałem GKS-u Tychy, w komfortowych warunkach strefy VIP, naszym Partnerom Biznesowym przysługuje szereg świadczeń reklamowych:
-podlinkowane logo firmy umieszczone na stronie internetowej Klubu Biznesu,
-logo firmy umieszczone na ściance VIP w strefie VIP,
-reklama firmy emitowana na dwóch telewizorach umieszczonych w strefie VIP.
W celu stworzenia dodatkowych możliwości zawierania nowych kontaktów biznesowych oraz integracji naszych Partnerów Biznesowych, organizujemy liczne spotkania– za równo biznesowe, jak i utrzymane w luźniejszej atmosferze. Ponadto jako pierwsi w Polsce, stworzyliśmy Akademię Managera Klubu Biznesu. Nasi Partnerzy uczestnicząc w comiesięcznych szkoleniach, będą mieli okazję rozwinąć swoje kompetencje, poznać między innymi zagadnienia z zakresu zarządzania firmą, marketingu oraz prawa pracy.
Klub Biznesu GKS Tychy to jedna z najlepszych i najszybciej rozwijających się platform biznesowych w Polsce, funkcjonujących przy klubie sportowym.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie – zapraszamy do współpracy!