Partnerzy

Maxcom

Informacje

Maxcom S.A. jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją oraz ciągłym udoskonalaniem urządzeń telekomunikacyjnych, głównie telefonów komórkowych GSM,  aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, radiotelefonów PMR typu walkie-talkie, oraz nawigacji satelitarnych GPS.
Oferowane urządzenia telekomunikacyjne odnajdą Państwo w 4 kategoriach:
- Comfort
- Classic
- Strong
- Smart
Comfort. Firma Maxcom jako pierwsza w Europie centralnej wprowadziła na rynek w 2008 roku przyjazne dla użytkownika, ergonomiczne telefony komórkowe GSM z dużymi klawiszami. Telefony te posiadają funkcję SOS, dzięki której użytkownik może poczuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby w razie konieczności szybko wezwać pomoc.
Classic. W portfolio firmy, znajdą Państwo klasyczne telefony biznesowe, idealne do użytku zarówno domowego, jak i biurowego.
Strong. To propozycja heavy duty dla osób aktywnych, poszukujących niezawodnych urządzeń, odpornych na uszkodzenia, niezatapialnych i funkcjonujących w ekstremalnych warunkach atmosferycznych i geograficznych.
Smart. Smartfony Maxcom to z kolei interesująca alternatywa dla popularnych na rynku urządzeń dotykowych. Maxcom postawił na nowoczesny design, funkcjonalność i dobrą jakość w przystępnej cenie.
Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w branżach: elektronicznej i IT pozwala nam na realizację wysokich oczekiwań naszych Klientów. Dbamy by nasze produkty były niezawodne, bezpieczne oraz łatwe w użyciu, a jednocześnie nowoczesne.
Należymy aktualnie do  liderów w Europie pod względem liczby sprzedawanych aparatów telefonicznych komórkowych oraz tradycyjnych , ich nowoczesnego wyglądu oraz zaawansowanych funkcji i technologii.
Wszystkie nasze urządzenia oferowane na rynek europejski, posiadają certyfikaty zgodności, dopuszczające je do użytku w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy pionierami we wprowadzaniu najbardziej nowatorskich rozwiązań dla wymagających  Klientów.
Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów Maxcom jest ich znakomita sprzedaż u operatorów telekomunikacyjnych w kraju i za granicą,  w  sieciach handlowych w naszym kraju i w Europie , w sklepach specjalistycznych oraz u dystrybutorów i dealerów w wielu krajach świata
Oprócz urządzeń produkowanych pod marką własną Maxcom, oferujemy naszym Odbiorcom szereg innych produktów, których jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem, takich jak: MOTOROLA baby monitory, PMR-y (krótkofalówki), system opieki Smart Nursery, telefony przewodowe, a ponadto akcesoria włoskiej firmy CELLY.