Partnerzy

Informacje

Specjalizujemy się w dystrybucji granulatów i regranulatów tworzyw sztucznych  oraz produkcji granulatów. Produkujemy również granulaty, które wytwarzamy z surowców produkcyjnych pochodzących bezpośrednio z petrochemii oraz materiałów pochodzących z firm przetwarzających tworzywa, co pozwala uzyskać nam surowiec zbliżony parametrami technicznymi do oryginalnych polimerów (np. produkujemy granulaty PP transparentne i granulaty  HDPE i LDPE w kolorze naturalnym).
Nawiązując współpracę z nami zyskujecie Państwo wymierne korzyści w postaci oszczędności w stosunku do zakupu surowców pierwotnych bez utraty jakości .
Informujemy, że Multi Polymers jest jedną z niewielu firm w Polsce posiadającą certyfikat EuCertPlast. Nasza działalność w zakresie recyklingu poużytkowych tworzyw sztucznych została doceniona przez niezależną akredytowaną instytucję, która potwierdziła, że spełniamy najwyższe europejskie wymagania w dziedzinie systemów zarządzania, jakości oraz poszanowania środowiska naturalnego. Dzięki temu wyróżnieniu nasz recyklat może zostać wykorzystany do wytwarzania produktów opatrzonych znakiem „Blue Angel” -  jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów na świecie, który jest przyznawany wyrobom szczególnie przyjaznym środowisku naturalnemu.